Het is nu 18 mei 2013 23:17
   
Text size
Inloggen


Medicijnen en niet jezelf zijn

Steeds weer optredende aandachtsproblemen en impulsiviteit vormen een belemmering bij ongeveer 3 tot 5% van de bevolking. Deel hier ervaringen en je meningen over dit onderwerp. Wanneer heb je geen last van aandachtsproblemen, wat is er dan anders?

Ongelezen berichtdoor Yosra » 04 apr 2012 00:36

Ik ben een meisje/meid/vrouw van 20 jaar oud.
Ik ben op mijn 8ste gediagnostiseerd met adhd en heb vanaf toen alle verschillende medicijnen gebruikt tot mijn 17e. Na mijn examens op de havo ben ik gestopt met medicatie. De redenen hiervoor waren dat ik ten eerste vaak hoofdpijn had en dat begon dan rond een uur of 3/4. Wat ik het ergste vond was dat ik mezelf niet meer was, ik kon niet meer vrij denken en het belangrijkste ik was mezelf niet meer. Ik had het gevoel dat al mijn andere gedachtes waren weggestopt in afgesloten potjes en ik voelde me erg opgesloten.

Ik vroeg me af of er andere zijn die dezelfde bijwerkingen ervaren en hoe zij daar mee omgaan? Ik doe nu een hbo opleiding en heb mijn rijbewijs gehaald waardoor het echt nodig was om weer te starten met medicatie. En ik heb nog steeds dezelfde klachten(ik gebruik nu equasym)

Groetjes!
Avatar gebruiker
Yosra
 
Berichten: 2
Geregistreerd: 04 apr 2012 00:10

Ongelezen berichtdoor vlam » 10 apr 2012 20:52

Ik heb overigens geen adhd, maar een angststoornis en heb medicatie geslikt.
Ik merkte hetzelfde als jij.
Vorig jaar ben ik zelf gestopt met de medicatie, zonder af te bouwen.
Ik was 2 weken ziek, maar daarna vond ik mezelf eindelijk terug.
Hoewel ik meer moeite heb met bepaalde zaken, ben ik mezelf.
Ik heb nu geaccepteerd dat ik iets harder moet vechten dan een ander, maar dat heb ik liever dan mezelf kwijtraken!
Avatar gebruiker
vlam
 
Berichten: 16
Geregistreerd: 01 apr 2012 17:26

Ongelezen berichtdoor Shar » 20 mei 2012 12:14

Ik heb zelf ook ADHD, sinds kort zijn we er eigenlijk achter gekomen.. Ik heb nu ook pillen maar zelf heb ik het idee dat het niet werkt.. toch voel ik dat ik mezelf niet meer ben en zit ik niet lekker in me vel ofzo!! zelf zit ik daar ook mee en loop ik nu bij iemand waar ik erover kan praten!! ik ben blij dat ik niet de 1nige ben!
Avatar gebruiker
Shar
 
Berichten: 3
Geregistreerd: 20 mei 2012 12:05


Keer terug naar Aandachtsproblemen (ADHD)


Wie is er online

Er is 1 gebruiker online :: 0 geregistreerde, 0 verborgen en 1 gast (gebaseerd op de gebruikers die de laatste 30 minuten actief waren)
Het grootst aantal gebruikers online was 323 op 03 aug 2012 11:13

Gebruikers op dit forum: Geen geregistreerde gebruikers. en 1 gast

Login Form